1EUR = 4.97 RON
1USD = 4.59 RON

Továbbra is csúcstartó Mani

2016.07.16 - 21:32

A 12. helyen zárta a világ legnehezebb hard-enduro megmérettetést, a Red Bull Romaniacsot a szatmárnémeti Gyenes „Mani” Emánuel.

De ezzel együtt a Szatmárnémeti Autonet Motorcycle Team pilótája csúcstartó, ugyanis a világon egyedüliként állt rajthoz az eddigi összes, 13 kiíráson és be is fejezte azt. Mani idén a silver kategóriába nevezett, és bár az első versenynapot jól zárta (3. idő), a következő etapban műszaki hiba miatt egy órás késést gyűjtött be. Pénteken, a harmadik fordulóban javítani tudott Mani, hatalmasat motorozott és a 8. időt teljesítette, a záráson, szombaton pedig az 5. lett. Ezzel az összesítésben a csütörtöki 47. helyről a 12. pozícióba jött fel Mani, aki minden bizonnyal dobogón zárt volna, ha nem adódnak gondjai a motorjával.

Fotó: facebook.com/ManiGyenes