×
2024. 04 26.

Újabb győzelem Fehérgyarmat ellen

2012.09.06 - 18:01

A harmadik felkészülési mérkőzésén is győzelmet aratott a Szatmárnémeti VSK férfi kézilabdacsapata a Fehérgyarmati VSE ellen.

A találkozó első félideje kiegyenlített játékot mutatott, 14-14-es állásnál vonultak öltözőbe a csapatok. A második játékrészben viszont magasabb fokozatra kapcsoltak a szatmáriak, végül öt góllal (31-26) bizonyultak jobbnak magyarországi ellenfelüknél. A hírek szerint a VSK hétvégén a Nagybányai Minaur ellen játszhat újabb barátságos meccset, jövő héten pedig egy fehérgyarmati négyestornán vehet részt Nicolae Istrate és Kibédi Albert alakulata. A szatmári gólszerzők: Oláh 9 gól, Jurj 5, Raul Pop 4, Ciaca 3, Mateş 2, Santeiu 2, Albu 2, Varga 2, Tătar 2. Játszottak még: Oşvath, Pogyină, Cioroiu.