×
2024. 04 25.

Vereség Kolozsváron

2014.10.31 - 15:47

Kiegyenlített, látványos mérkőzésen maradt alul a Szatmárnémeti VSK női röplabdacsapata Kolozsváron a házigazda Universitatea csapatával szemben.

Az élvonalbeli bajnokság negyedik fordulójának pénteki találkozóján Adrian Pricop vezetőedző tanítványai 3–1-re kaptak ki.

Vaida Beáta és társai kiválóan kezdtek és hozták az első szettet. A folytatásban viszont feléledt a hazai együttes és megnyerte a következő három menetet. Pricop lapunknak elmondta, elégedett játékosai teljesítményével, de úgy érzi, ezt a meccset nem lehetett volna megnyerni. „Az első szettben korrekt volt a bíráskodás is. Azonban a folytatásban, a kérdéses helyzetekben többnyire a kolozsváriak javára ítéltek. De ez nem von le semmit az ellenfél erejéből, de úgy gondolom, hogy a visszavágón mi is legyőzhetjük őket” – tette hozzá a szakvezető. Pricop ugyanakkor elmondta, ezen a meccsen új felállásokkal is kísérletezett, és a következő bajnoki is tervez változtatásokat a felálláson. Ezeket jövő szombaton láthatjuk, amikor a SCM Universitatea Craiova látogat majd a Both Katalin Sportterembe, az 5. forduló mérkőzésére.

A–osztály, 4. forduló: Kolozsvári U – Szatmárnémeti VSK 3–1 (20:25, 25:17, 25:18, 25:19).