×
2024. 04 19.

Vereség Nagyváradon

2014.09.03 - 18:41

Vereséget szenvedett a Szatmárnémeti VSK férfi kézilabdacsapata szerda délután Nagyváradon a vendéglátó Városi Sportklub elleni felkészülési mérkőzésen.

Nicolae Istrate edző legénysége az első félidőben jól játszott, így a szünetig csak három gól előnyt gyűjtött be a bihari együttes. A szünet után azok is szerephez jutottak, akik tétmeccseken többnyire a kispadot koptatják, így a hazaiak lassan megléptek, a végére kilenc gólos előnyt gyűjtöttek be (37–28). Két alapjátékos, Jurj és Clipea sérülés miatt itthon maradtak.

A találkozón a VSK legjobbja az ifi kapus Pogyină volt, aki 27 percet védett, 43 százalékos hatékonysággal. Ezzel szemben a csapat első számú hálúőre, Cioroiu 6 százalékos volt.

A szatmári legények pénteken 17 órától a Both Katalin Sportteremben fogadják a nagyváradiakat, egy visszavágóra.

Felkészülési mérkőzésen

Nagyváradi VSK – Szatmárnémeti VSK 37–28 (18–15). Szatmárnémeti: Cioroiu, Pogyină, Cutoi – Oláh (7 gól), Axinia (6), Mureşan (4), Ungar (4), Mateş (3), Morar (2), Pop (1), Varga (1), Cristescu.