×
2020. 07 05.
Vasárnap
Emese, Sarolta
30 °C
Derült
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.31 RON
100HUF = 1.38 RON
Sport

A C-csoportban teljes kör, a többiek pótolnak

2019.11.08 - 12:13
Megosztas :
  • A C-csoportban teljes kör, a többiek pótolnak

    Ezen a hétvégén szombaton rendezik a megyei bajnoki mérkőzések többségét – derül ki a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület által közölt hétvégi programjából.

    Vasárnap ugyanis államelnök-választások zajlanak Romániában, így vélhetően ezért kérte a klubok többsége, hogy az ezt megelőző napon rendezhessék a bajnokit. Csupán mezőteremen és Meggyesgombáson lesz vasárnap focimeccs.

    Mint arról beszámoltunk, a versenyprogram szerint már csak a Liga 4 C-csoportjában rendeznek teljes fordulót, de az ezt követő két hétvégén még játszani fognak ebben a szériában. A negyedosztály többi csoportjában, illetve az ötödosztály két szériájában ez idő alatt pótolni fogják a csapatok azokat a bajnoki találkozókat, amelyeket az ősz valamelyik hétvégéjén halasztottak el. Három negyedosztályos és négy ötödosztályos bajnokit pótolnak ezen a hétvégén, de a többi napra is marad bőven meccs a megyei pontvadászatban.

    A megyei focibajnokság hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, C-csoport, 13. forduló

    Szombat (12 óra/14 óra)

    Szaniszlói Recolta – Mezőfényi Fröhlich (Stejerel Bărbuş – Alex Gherasim, Gheorghe Dumitraş; Gavril Rus)

    Nagykárolyi VSK Victoria – Viitorul Lucăceni (Ovidiu Mazilu – Sebastian Petruţ, Sergiu Neichi; Eugen Halici)

    Kálmándi Schwaben – Érendrédi Real (George Chiorean – Ciprian Miron, Szakács Zsolt; Nicolae Morar)

    Börvelyi Stăruinţa – Szatmárnémeti VSK (Kovács Szabolcs – Ştefan Bűthory, Nagy Szabolcs; Pataki Zoltán, Kegyes Tibor)

    Gencsi AS – Kaplonyi AS (Ciprian Rebegea, Bauer József, Bátori Patrik; Ionel Borz).

    Szombat (13 óra/15 óra)

    Kaplonyi Fortuna – Csomaközi Schamagosch (Şerban Peneghi – Botos Roland, Sergiu Turoczi; Papp János).

    Vasárnap (14 óra)

    Mezőteremi Victoria – Piskolti Unirea (Bogdan Dragoş – Cătălin Maxi, Jennifer Damian; Remus Mândrean).

    Pótolások

    Péntek (13 óra)

    Avasfelsőfalui Energia – Apai Victoria (Liga 4, A-csoport, 1. forduló; Simon Elek – Ștefan Báthory, Bauer József; Ioan Turtureanu).

    Szombat (12 óra/14 óra)

    Tasnádi Unirea – Luceafărul Decebal (Liga 4, B-csoport, 10. forduló; Constantin Por – Sălăgean Norbert, Beniamin Marian; Török Zoltán).

    Szombat (14 óra)

    Tasnádszántói Vulturii – Domahidai Olimpia (Liga 5, A-csoport, 2. forduló; Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Ioan Iuhas)

    AS CS Diferit – Homoródi Codreana (Liga 5, B-csoport, 10. forduló; Daniel Bonţidean – Tóth Krisztián, Tudor Popescu; Marcel Dorca)

    Szárazberki Unirea – Kökényesdi Ugocsa (Liga 5, B-csoport, 10. forduló; Claudiu Matei – Lukács Levente, Lakatos Gábriel; Vigh József).

    Szombat (14.30 óra)

    Újmárnai Platanul – Csanálosi Kneho (Liga 5, A-csoport, 4. forduló; Bogdan Rad – Florin Moisa, Raul Chiorean; Rozs Zoltán).

    Vasárnap (13 óra/15 óra)

    Meggyesgombási Venus – Turci Voinţa (Liga 4, A-csoport, 10. forduló; Ciprian Rebegea – Mihai Sician, Gabriel Sician; Viorel Stoica).

     Pesek Attila

    Cookie