×
2021. 10 21.
Csütörtök
Orsolya
19 °C
Borult idő
1EUR = 4.95 RON
1USD = 4.26 RON
100HUF = 1.36 RON
Sport

A Liga 5-ben is megkezdődnek a küzdelmek

2021.09.17 - 15:01
Megosztás:
A Liga 5-ben is megkezdődnek a küzdelmek
A labdarúgó megyei bajnokság teljes hétvégi programja és a bíróküldés.

LABDARÚGÓ LIGA 4 ELITE, A-CSOPORT, 4. FORDULÓ

Szombat (15.00: felnőttek; 17.00: ificsapatok)
Pálfalvi Unirea – Luceafărul Decebal

Szamosdarán rendezik; b.: Simon Elek – Ştefan Bathory, Jennifer Damian; m.: Claudiu Matei.

Szombat (17.15: felnőttek; az ifik meccse halasztva)
Mikolai Turul – Bélteki Ştiinţa 

B.: Bogdan Dragoş – Cătălin Man, Tudor Popescu; m.: Cornel Ziman.

Vasárnap (17.00: felnőttek; kedd, 16.30: ifik)
Pusztadaróci Recolta – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI 

B.: Ciprian Rebegea – Tóth Krisztián, Kopriva Zsolt; m.: Vigh József.

Avasfelsőfalui Energia – Avasújvárosi Talna 
Avasújvárosban rendezik; b.: Cristian Codrea – nagybányai asszisztens, Sergiu Neichi; m.: Constantin Por.

LABDARÚGÓ LIGA 4 ELITE, B-CSOPORT, 4. FORDULÓ

Szombat (15.00: ifik; 17.00: felnőttcsapatok)
Tasnádi Unirea – Börvelyi Stăruinţa 

Nagykárolyban rendezik; b.: Kopriva Zsolt – Cătălin Maxi, Raul Chiorean; m.: Bogdan Tincu.

Vasárnap (15.00: ifik; 17.00: felnőttcsapatok)
Kálmándi Schwaben – Vetési Viitorul 

B.: Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; m.: Liviu Năstruţ.

Kaplonyi Fortuna – Kaplonyi SE
Szilágy megyei bíróhármas; m.: Pataki Zoltán.

Halasztották: Szaniszlói Recolta – Nagykárolyi VSK Victoria 

LABDARÚGÓ LIGA 4, A-CSOPORT, 3. FORDULÓ

Vasárnap
14.00
: Gencsi SE – Óvári Someşul 
B.: Alin Peter – Iulian Peter, Juhász Tibor; m.: Nicolae Morar.

14.00: Kismajtényi Crasna – Nagykárolyi VSK Victoria II
B.: Ionel Popa – Ciprian Miron, Réday Árpád; m.: Ionel Borz.

17.00: Tasnádszántói Vulturii – Viitorul Lucăceni
B.: Bogdan Răzvan – Denis Gherman, Bátori Patrick; m.: Kegyes Tibor.

17.00: Csomaközi Schamagosch – Piskolti Unirea 
B.: Ştefan Bathory – Lukács Levente, Jennifer Damian; m.: Gheorghe Dumitraş.

17.00: Csanálosi Kneho – Újmárnai Platanul 
B.: Ionel Popa – Daniel Bonţidean, Vlad Ardelean; m.: Ciprian Hriţiu.

17.00: Mezőfényi Fröhlich – Érdengelegi Termala 
B.: nagykárolyi játékvezető – Botos Roland, George Chiorean; m.: Remus Mândreanu.

Szabadnapos: Érendrédi Real Andrid.

LABDARÚGÓ LIGA 4, A-CSOPORT, 2. FORDULÓ

Vasárnap
10.00
: Apai Victoria – Aranyosmeggyesi Dacia 
B.: Bauer József – Andrei Sabo, Trella Zorán; m.: Ioan Iuhas.

14.00: Homoródi Codreana – Bábcai Voinţa 
B.: Pop Emánuel – Cătălin Man, Bogdan Sas; m.: Ioan Turtureanu.

15.00: Halmi Speranţa – Meggyesgombási Venus 
B.: Marius Mihai – ifjabb Sebastian Raţ, Răzvan Miclăuş; m.: Nicolae Şuta.

16.00: Batizi Sportul – Lázári Voinţa 
B.: Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; m.: Eugen Halici 

17.00: Erdődi Cetate 800 – Szatmárudvari Someşul 
B.: Andrei Sabo – Alex Estan, Tudor Popescu; m.: Radu Chioreanu.

Halasztották: Szamosdobi Voinţa – Turci Voinţa 

LABDARÚGÓ LIGA 5, 1. FORDULÓ
Szombat
16.00
: Luceafărul Decebal II – Szatmárhegyi Viitorul 
B.: Lukács Levente – Mihai Sician, Alex Estan; m.: Viorel Stoica.

17.00: Érdengelegi Termala II – Nagymajtényi Gloria 
B.: Ionel Popa – Botos Roland, Florin Moisa; m.: Marcel Dorca.

17.00: Szárazberki Unirea – Recolta II Szamosdara
B.: Pop Emánuel – Marius Coman, Ciprian Lauruk; m.: Vasile Racolţa.

Vasárnap
17.00
: Érkávási Olimpia – Szopori Dacia 
B.: Alin Peter – Mihuţ Dănuţ, Juhász Tibor; m.: Rozs Zoltán.

17.30: Kökényesdi Ugocsa – Nagytarnai Înfrăţirea 
B.: Marius Mihai – ifjabb Sebastian Raţ, Răzvan Miclăuş; m.: Kegyes Adalbert.

Kálmándon ikszelt a címvédő, növelte előnyét a Talna
Új éllovasa van a labdarúgó Liga 4 Elite B-csoportjának, miután a Tasnádi Unirea behúzta a Kaplonyi SE elleni rangadót, illetve a korábbi első helyezett, a címvédő Nagykárolyi VSK Victoria nagy meglepetésre csak ikszre tudott menteni Kálmándon.
Avasfelsőfalu – Olimpia rangadóval indul a visszavágó
A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi fordulóinak a programja és a bíróküldés.
Élen a negyedosztályban a Victoria II
Élre állt a Nagykárolyi VSK Victoria második számú csapata a labdarúgó Liga 4 A-csoportjában, miután a 6. forduló hétfő délutáni mérkőzésén simán verte a sereghajtó Viitorul Lucăceni együttest.
Cookie