×
2020. 07 03.
Péntek
Kornél, Soma
21 °C
Borult idő
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.31 RON
100HUF = 1.38 RON
Sport

A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

2019.05.24 - 13:29
Megosztas :
  • A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, A-csoport, 22. forduló

    Péntek (18 óra)

    Aranyosmeggyesi Dacia – Avasújvárosi Talna (Avasújvárosban rendezik; Kovács Szabolcs – Ştefan Báthory, Lukács Levente; Gavril Rus)

    Szombat (12 órától ifik/14 órától felnőttek)

    Egri Sasok – Meggyesgombási Venus (Simon Elek – Bátori Patrik, Denis Gherman; Ioan Turtureanu)

    Szombat (12 órától felnőttek)

    Apai Victoria – Avasfelsőfalui Energia (Şerban Peneghi – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; Gheorghe Dumitraş)

    Szombat (16 óra/18 óra)

    Mikolai Turul – Halmi Speranţa (Raţ Sebastian – Gabriel Sician, Cristian Pop; Liviu Năstruţ)

    Lázári Voinţa – Szatmárudvari Someşul (Szatmárudvariban rendezik; Şerban Peneghi – Sălăgean Norbert, Florin Moisa; Cornel Ziman)

    Halasztották

    Batizi Sportul – Sárközújlaki AS.

    Liga 4, B-csoport, 22. forduló

    Szombat (13 órától felnőttek)

    Vetési Viitorul – Kismajtényi Crasna (Stejerel Bărbuş – Bauer József, Bauer Adalbert; Vigh József)

    Szombat (14 órától felnőttek/16 órától ifik)

    Pusztadaróci Recolta – Pálfalvai Unirea (Ştefan Báthory – Nagy Szabolcs, Tudor Popescu; Cseh Sándor)

    Szombat (15 órától felnőttek/17 órától ifik)

    Bélteki Ştiinţa – Luceafărul Decebal (Florin Chiş – Juhász Tibor, Vlad Ardelan; Rozs Zoltán)

    Már lejátszották

    Szatmárnémeti VSK Olimpia – Szamosdobi Voinţa 5–0

    Játék nélkül

    Királydaróci Atletic – Óvári Someşul 0–3

    Halasztották

    Erdődi Cetate – Bábcai Voinţa.

    Liga 4, C-csoport, 26. forduló

    Szombat (12 óra/14 óra)

    Mezőfényi Fröhlich – Börvelyi Stăruinţa (Bogdan Rad – Szakács Zsolt, Cătălin Maxi; Gheorghe Niţă)

    Szombat (16 óra/18 óra)

    Kaplonyi AS – Csomaközi Schamagosch (Răzvan Bogdan – Jennifer Damian, Alex Estan; Kegyes Tibor)

    Kálmándi Schwaben – Nagykárolyi VSK Victoria (Lucian Pop – Ciprian Miron, Bogdan Dragoş; Constantin Por)

    Gencsi AS – Kaplonyi Fortuna (Pop Emánuel – Marius Mihai, Mihai Sician; Ioan Iuhas)

    Érendrédi Real – Mezőteremi Victoria (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar)

    Szaniszlói Recolta – Viitorul Lucăceni (Stejerel Bărbuş – Bauer József, Bauer Adalbert; Ionel Borz)

    Szabadnapos

    Piskolti Unirea.

    Liga 5, A-csoport, 17. forduló

    Szombat (13.30 óra)

    Érkávási Olimpia – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Claudiu Matei – Daniel Bonţidean, Cătălin Zsigrai; Ovidiu Mazilu)

    Szombat (14 óra)

    Csanálosi Kneho – Domahidai Olimpia (George Chiorean – Raul Chiorean, Sergiu Turóczi; Marcel Dorca)

    Szombat (15 óra)

    Nagymajtényi Gloria – Érdengelegi Termala (Sebastian Petruţ – Iulian Peter, Mihuţ Danuţ; Viorel Stoica)

    Szombat (18 óra)

    Újmárnai Platanul – Tasnádszántói Vulturii (George Chiorean – Raul Chiorean, Sergiu Turóczi; Lizák Pál)

    Halasztották

    Szopori Dacia – Bogdándi Speranţa.

    Liga 5, B-csoport, 17. forduló

    Szombat (17 óra)

    Szatmárhegyi Viitorul – Szárazberki Unirea (Claudiu Matei – Daniel Bonţidean, Trella Zorán; Alexandru Gherasim)

    Szombat (18 óra)

    Szatmárnémeti VSK Olimpia II – Turci Voinţa (Sergiu Neichi – Gherman Denis, Bátori Patrik; Szabó Arnold)

    Erdődi Cetate II – Borválaszúti Prietenia (Borválaszúton rendezik; Vasile Kerekes, Răzvan Miclăuş, Alberto Bor; Eugen Halici)

    Halasztották

    Túrterebesi ACS – Homoródi Codreana

    Kökényesdi Ugocsa – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara.

    Cookie