×
2020. 07 11.
Szombat
Nóra, Lili
31 °C
Derült
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.29 RON
100HUF = 1.37 RON
Sport

A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

2019.09.13 - 13:19
Megosztas :
  • A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, A-csoport, 4. forduló

    Szombat (11 órától felnőttek/13 órától ifik)

    Sárközújalki AS – Avasújvárosi Talna (Lucian Pop – Bogdan Rad, Răzvan Miclăuş; Gheorghe Dumitraş)

    Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

    Lázári Voinţa – Avasfelsőfalui Energia (Şerban Peneghi – Marian Ciceu, Raul Chiorean; Eugen Halici)

    Apai Victoria – Halmi Speranţa (Simon Elek – Nagy Szabolcs, Andrei Sabo; Cornel Ziman)

    Vasárnap (15 óra/17 óra)

    Aranyosmeggyesi Dacia – Batizi Sportul (Marius Mihai – Lukács Levente; Trella Zorán; Viorel Stoica)

    Meggyesgombási Venus – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Sergiu Neichi – Cătălin Zsigrai, Dan Orha; Vigh József)

    Turci Voinţa – Mikolai Turul (Stejerel Bărbuş – Bauer József, Bauer Adalbert; Pataki Zoltán).

    Liga 4, B-csoport, 4. forduló

    Szombat (15 óra/17 óra)

    Tasnádi Unirea – Szamosdobi Voinţa (Cristian Chiorean – Claudiu Matei, Pop Emánuel; Ioan Iuhas)

    Vasárnap (15 óra/17 óra)

    Bábcai Voinţa – Luceafărul Decebal (Claudiu Matei – Nagy Szabolcs; Pop Emánuel; Gheorghe Niţă)

    Bélteki Ştiinţa – Óvári Someşul (Bogdan Rad – Tóth Krisztián, Ciprian Miron; Marcel Dorca)

    Kismajtényi Crasna – Vetési Viitorul (Ştefan Báthory – Jennifer D. Damian, Gabriel Sician; Kegyes Tibor)

    Halasztották

    Erdődi Cetate – Pusztadaróci Recolta

    Szabadnapos

    Pálfalvi Unirea.

    Liga 4, C-csoport, 5. forduló

    Szombat (15 óra/17 óra)

    Nagykárolyi VSK Victoria – Mezőteremi Victoria (Ciprian Rebegea – Cristian Pop, Bátori Patrik; Rozs Zoltán)

    Vasárnap (15 óra/17 óra)

    Viitorul Lucăceni – Szaniszlói Recolta (Kopriva Zsolt – Kopriva Tamás, Bíró Enikő; Nicolae Morar)

    Kaplonyi AS – Mezőfényi Fröhlich (Bogdan Dragoş – Botos Roland, Réday Árpád; Gavril Rus)

    Csomaközi Schamagosch – Piskolti Unirea (Simon Elek – Gherman Denis; Ovidiu Şerban; Ioan Turtureanu)

    Börvelyi Stăruinţa – Kaplonyi Fortuna (Kovács Szabolcs – Sălăgean Norbert, Cătălin Maxi; Török Zoltán)

    Gencsi AS – Schwaben Kálmándi (Şerban Peneghi – Alex Estan, Daniel Bonţidean; Cseh Sándor)

    Halasztották

    Szatmárnémeti VSK – Érendrédi Real.

    Liga 5, A-csoport, 3. forduló

    Szombat (17 óra)

    Tasnádszántói Vulturii – Csanálosi Kneho (Ştefan Báthory – Mihai Sician, Daniel Bonţidean; Liviu Năstruţ)

    Vasárnap (14.30 óra)

    Domahidai Olimpia – Érdengelegi Termala (Cristian Chiorean – Ionuţ Ghencean, ifjabb Sebastian Raţ; Ioan Neichi)

    Újmárnai Platanul – Érkávási Olimpia (Ciprian Chiriloaia – Marian Ciocoi, Răzvan Miclăuş; Remus Mândreanu)

    Vasárnap (17 óra)

    Nagymajtényi Gloria – Szopori Dacia (George Chiorean – Szakács Zsolt, Iulian Peter; Juhász Tibor)

    Liga 5, B-csoport, 3. forduló

    Szombat (17 óra)

    Homoródi Codreana – Szatmárnémeti Diferit (Tudor Popescu – Bátori Patrik, Alex Estan; Vasile Racolţa)

    Vasárnap (17 óra)

    Kökényesdi Ugocsa – Szárazberki Unirea (Tudor Popescu – Bogdan Sas, Alexandru Gherasim; Alexandru Gherasim)

    Borválaszúti Prietenia – Egri Sasok (Lucian Pop – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Ciprian Hriţiu)

    Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Vetési Viitorul (Cristian Chiorean – Ionuţ Ghencean, ifjabb Sebastian Raţ; Lizák Pál).

    Cookie