×
2020. 07 08.
Szerda
Ellák
22 °C
Közepes felhősödés
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.29 RON
100HUF = 1.36 RON
Sport

A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

2019.09.20 - 12:28
Megosztas :
  • A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, A-csoport, 5. forduló

    Szombat (14 órától ifik/16 órától felnőttek)

    Mikolai Turul – Sárközújlaki AS (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu).

    Szombat (15 óra/17 óra)

    Lázári Voinţa – Turci Voinţa (Ciprian Rebegea – Tudor Popescu, Răzvan Miclăuş; Kegyes Tibor)

    Vasárnap (15 óra/17 óra):

    Avasújvárosi Talna – Aranyosmeggyesi Dacia (Bogdan Rad – Sălăgean Norbert, Raul Chiorean; Gavril Rus)

    Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Apai Victoria (Ovidiu Mazilu – Claudiu Matei, Jennifer D. Damian; Ioan Iuhas)

    Halmi Speranţa – Meggyesgombási Venus (Andrei Szabo – ifjabb Sebestian Raţ, Bogdan Sas; Viorel Stoica)

    Avasfelsőfalui Energia – Batizi Sportul (Bogdan Dragoş – Cătălin Maxi, Tóth Krisztián; Altfater Róbert).

    Liga 4, B-csoport, 5. forduló

    Szombat (15 óra/17 óra)

    Óvári Someşul – Erdődi Cetate (Şerban Peneghi – Ciprian Miron, Kopriva Zsolt; Pataki Zoltán)

    Vasárnap (15 óra/17 óra)

    Pálfalvi Unirea – Tasnádi Unirea (Lucian Pop – Réday Árpád, Botos Roland; Vigh József)

    Bábcai Voinţa – Kismajtényi Crasna (Stejerel Bărbuş – Cătălin Zsigrai, Ionuţ Ghencean; Alexandru Gherasim)

    Luceafărul Decebal – Szamosdobi Voinţa (Cristian Chiorean – Cristian Pop, Trella Zorán; Cornel Ziman)

    Október 2.

    Pusztadaróci Recolta – Bélteki Ştiinţa

    Szabasnapos

    Vetési Viitorul

    Liga 4, C-csoport, 6. forduló

    Vasárnap (15 óra/17 óra)

    Csomaközi Schamagosch – Kálmándi Schwaben (George Chiorean – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Török Zoltán)

    Piskolti Unirea – Kaplonyi AS (Marian Ciceu – Marian Ciocoi, Tudor Popescu; Gheorghe Niţă)

    Mezőfényi Fröhlich – Szatmárnémeti VSK (Sergiu Neichi – Lukács Levente, Ştefan Báthory; Liviu Năstruţ)

    Kaplonyi Fortuna – Gencsi AS (Răzvan Bogdan – Dan Orha, Alex Estan; Eugen Halici)

    Mezőteremi Victoria – Börvelyi Stăruinţa (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Gheorghe Dumitraş)

    Szaniszlói Recolta – Nagykárolyi VSK Victoria (Pop Emánuel – Nagy Szabolcs, Daniel Bonţidean; Remus Mândreanu)

    Érendrédi Real – Viitorul Lucăceni (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar).

    Liga 5, A-csoport, 4. forduló

    Vasárnap (14 óra)

    Érkávási Olimpia – Nagymajtényi Gloria (Alin Peter – Iulian Peter, Mihuţ Dănuţ; Romeo Silaghi)

    Érdengelegi Termala – Tasnádszántói Vulturii (Sebastian Petruţ – Gabriel Sician, Bátori Patrik; Rozs Zoltán)

    Vasárnap (17 óra)

    Szopori Dacia – Domahidai Olimpia (Domahidán rendezik; Sebastian Petruţ – Gabriel Sician, Bátori Patrik; Cseh Sándor)

    Halasztották

    Csanálosi Kneho – Újmárnai Platanul

    Liga 5, B-csoport, 4. forduló

    Szombat (17 óra)

    AS Diferit – Kökényesdi Ugocsa (Szamosdobon rendezik; Marius Mihai – Mihai Sician, Denis Gherman; Juhász Tibor)

    Vasárnap (13 óra)

    Egri Sasok – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (Simon Elek – Bauer Adalbert, Bauer József; Vasile Racolţa)

    Vasárnap (17 óra)

    Szárazberki Unirea – Borválaszúti Prietenia (Simon Elek – Bauer Adalbert, Bauer József; Lizák Pál)

    Halasztották

    Szatmárhegyi Viitorul – Homoródi Codreana.

    11 éven aluliak megyei bajnoksága

    Szombat (11.30 óra)

    Szatmárnémeti Juventus – Vetési Viitorul (Someşul-pálya; Dan Orha, ifjabb Sebastian Raţ)

    Szombat (12 óra)

    Szatmárnémeti Juniorul – Avasfelsőfalui Energia (Someşul-pálya; Dan Orha, ifjabb Sebastian Raţ)

    Hétfő (16 óra)

    Kinder FC Nagykároly – Szatmárnémeti VSK 2010 (nagykárolyi bírók)

    Kedd (17 óra)

    Szatmárnémeti LPS – Szatmárnémeti Someșul (Pusztadarócon; Daniel Bonţidean, Dan Orha)

    Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Primavera (nagykárolyi bírók)

    Szabasnapos

    Szatmárnémeti Il Calcio.

    13 éven aluliak bajnoksága

    Péntek (17 óra)

    Óvári Somesul – Il Calcio (Pusztadarócon; Tudor Popescu – Mihai Sician, Gabriel Sician)

    Szombat (10 óra)

    Tasnádi Unirea – Nagykárolyi CSS (nagykárolyi bírók)

    Szatmárnémeti Primavera 2007 – Juniorul 2008 (Pálfalván; Tudor Popescu – Mihai Sician, Gabriel Sician)

    Szombat (12 óra)

    Primavera 2008 – Juniorul 2007 (Pálfalván; Tudor Popescu – Mihai Sician, Gabriel Sician)

    Szabadnapos

    Nagykárolyi Daliana.

    15 éven aluliak bajnoksága

    Péntek (17 óra)

    Szatmárnémeti LPS – Primavera (Mikolában; Daniel Bonţidean – Dan Orha, Bátori Patrik)

    Kedd (16 óra)

    Nagykárolyi CSS – Szatmárnémeti VSK (nagykárolyi bírók).

    Cookie