×
2020. 07 05.
Vasárnap
Emese, Sarolta
28 °C
Derült
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.31 RON
100HUF = 1.38 RON
Sport

A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

2019.09.27 - 13:28
Megosztas :
  • A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, A-csoport, 6. forduló

    Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

    Apai Victoria – Lázári Voinţa (Ciprian Rebegea – Cătălin Rus, Andrei Szabo; Ioan Iuhas).

    Vasárnap (10 órától felnőttek/12 órától ifik)

    Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Aranyosmeggyesi Dacia (Ovidiu Mazilu – Claudiu Matei, Constantin Por; Eugen Halici).

    Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

    Mikolai Turul – Avasújvárosi Talna (Răzvan Bogdan – Pop Emánuel, Nagy Szabolcs; Vigh József)

    Batizi Sportul – Meggyesgombási Venus (Claudiu Matei – Bogdan Sas, Andrei Szabo; Gavril Rus)

    Turci Voinţa – Avasfelsőfalui Energia (Lucian Pop – Raul Chiorean, Cătălin Maxi; Cornel Ziman)

    Sárközújlaki AS – Halmi Speranţa (Stejerel Bărbuş – Ionuţ Ghencean, Gabriel Sician; Gheorghe Dumitraş).

    Liga 4, B-csoport, 6. forduló

    Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

    Bélteki Ştiinţa – Bábcai Voinţa (Răzvan Bogdan – Ştefan Báthory, Ovidiu Şerban; Cseh Sándor)

    Vetési Viitorul – Pálfalvi Unirea (Şerban Peneghi – Florin Moisa, Lucian Pop; Ionel Borz)

    Szamosdobi Voinţa – Erdődi Cetate (Bogdan Rad – Ciprian Miron, Botos Roland; Török Zoltán).

    Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

    Pusztadaróci Recolta – Tasnádi Unirea (Sergiu Neichi – Constantin Por, Bátori Patrik; Mircea Pintea)

    Kismajtényi Crasna – Luceafărul Decebal (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Daniel Bonţidean; Liviu Năstruţ)

    Szabadnapos

    Óvári Someşul.

    Liga 4, C-csoport, 7. forduló

    Szombat (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

    Nagykárolyi VSK Victoria – Érendrédi Real (Adina Popa – Bíró Enikő, Jennifer Damian; Petz István).

    Vasárnap (15 órától ifik/17 órától felnőttek)

    Szatmárnémeti VSK – Piskolti Unirea (Piskolton rendezik; Kovács Szabolcs – Jennifer Damian, Denis Gherman; Pataki Zoltán)

    Viitorul Lucăceni – Mezőfényi Fröhlich (Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Gheorghe Niţă)

    Kaplonyi AS – Csomaközi Schamagosch (a nagykárolyi Victoria Stadionban rendezik; Ciprian Chiriloaia – Răzvan Miclăuş, Trella Zorán; Alexandru Gherasim)

    Kálmándi Schwaben – Kaplonyi Fortuna (Şerban Peneghi – Botos Roland, Tóth Krisztián; Papp János)

    Börvelyi Stăruinţa – Szaniszlói Recolta (Bogdan Rad – Kopriva Zsolt, Kopriva Tamás; Nicolae Morar)

    Gencsi AS – Mezőteremi Victoria (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu).

    Liga 5, A-csoport, 5. forduló

    Vasárnap (14 óra)

    Tasnádszántói Vulturii – Szopori Dacia (Marian Ciocoi – Alin Peter, Iulian Peter; Rozs Zoltán)

    Domahidai Olimpia – Érkávási Olimpia (Sebastian Petruţ – Cristian Chiorean, Mihai Sician; Radu Chioreanu).

    Vasárnap (17 óra)

    Nagymajtényi Gloria – Újmárnai Platanul (Cristian Chiorean – Mihai Sician, Sebastian Petruţ; Bâlc Csaba)

    Érdengelegi Termala – Csanálosi Kneho (Alin Peter – Marian Ciocoi, Iulian Peter; Romeo Silaghi).

    Liga 5, B-csoport, 5. forduló

    Szombat (16 óra)

    Borválaszúti Prietenia – AS CS Diferit (Marius Mihai – Alex Estan, ifjabb Sebastian Raţ; Marcel Dorca).

    Vasárnap (14.30 óra)

    Homoródi Codreana – Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara (George Chiorean – Réday Árpád, Szakács Zsolt; Viorel Stoica).

    Vasárnap (17 óra)

    Kökényesdi Ugocsa – Szatmárhegyi Viitorul (Tudor Popescu – Cătălin Zsigrai, Alex Estan; Lizák Pál)

    Szárazberki Unirea – Egri Sasok (George Chiorean – Réday Árpád, Szakács Zsolt; Ioan Neichi).

    14 éven aluliak megyei válogatottai

    Szatmár megye – Kolozs megye (vasárnap, 13 óra, Mikola; Răzvan Bogdan – Nagy Szabolcs, Pop Emánuel).

    11 éven aluliak megyei bajoksága, 2. forduló

    Péntek (16 óra)

    Szatmárnémeti VSK 2010 – Szatmárnémeti Juniorul (Olimpai Stadion; Daniel Bonţidean, Tudor Popescu)

    Péntek (17 óra)

    Szatmárnémeti LPS – Szatmárnémeti Juventus (Pusztadaróci pálya; Mihai Sician, Gabriel Sician).

    Szombat

    Szatmárnémeti Someșul – Szatmárnémeti Primavera (10 óra; Claudiu Matei, ifjabb Sebastian Raţ)

    Szatmárnémeti Il Calcio – Tasnádi Unirea (10.30 óra, Rania sportbázis; Tudor Popescu, Daniel Bonţidean)

    Hétfő

    Vetési Viitorul – Kinder FC Nagykároly (16 óra, Nagykároly; nagykárolyi bírók)

    Szabadnapos

    Avasfelsőfalui Energia.

    13 éven aluliak megyei bajoksága, 2. forduló

    Péntek (17 óra)

    Avasfelsőfalui Energia – Juniorul 2007

    Primavera 2007 – Primavera 2008

    Szombat (10 óra)

    Nagykárolyi Daliana – Nagykárolyi CSS (nagykárolyi bírók)

    Tasnádi Unirea – Szatmárnémeti Juniorul 2008 (nagykárolyi bírók).

    Halasztották

    Óvári Somesul – LPS.

    Szabadnapos

    Il Calcio.

    Cookie