×
2020. 07 08.
Szerda
Ellák
11 °C
Derült
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.30 RON
100HUF = 1.37 RON

A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

2019.10.04 - 13:35
Megosztas :
  • A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, A-csoport, 7. forduló

    Szombat (12 óra/14 óra)

    Avasfelsőfalui Energia – Avasújvárosi Talna (Kolozs megyei bírók; Constantin Por).

    Szombat (14.30 óra/16.30 óra)

    Meggyesgombási Venus – Lázári Voinţa (Lázáriban rendezik; Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Cătălin Maxi; Viorel Stoica).

    Vasárnap (13 órától a felnőttcsapatok)

    Turci Voinţa – Apai Victoria (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Cornel Ziman).

    Vasárnap (12 óra/14 óra)

    Aranyosmeggyesi Dacia – Mikolai Turul (Bogdan Rad – Ciprian Miron, Botos Roland; Eugen Halici)

    Sárközújlaki AS – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Constantin Por – Réday Árpád, Beniamin Marian; Marcel Andreica).

    Vasárnap (14 óra/16 óra)

    Batizi Sportul – Halmi Speranţa (Simon Elek – Ovidiu Şerban, Denis Gherman; Cornel Ziman).

    Liga 4, B-csoport, 7. forduló

    Szombat (11 óra/14 óra)

    Tasnádi Unirea – Vetési Viitorul (Marius Mihai – Sergiu Tăbăcaru, Sergiu Neichi; Petz István).

    Szombat (12 óra/14 óra)

    Szamosdobi Voinţa – Óvári Someşul (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Raul Chiorean; Mircea Pintea).

    Vasárnap (12 óra/14 óra)

    Erdődi Cetate – Bábcai Voinţa (Stejerel Bărbuş – Răzvan Miclăuş, Bátori Patrik; Gheorghe Dumitraş)

    Luceafărul Decebal – Pálfalvi Unirea (Kovács Szabolcs – Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert; Török Zoltán).

    Vasárnap (15 órától a felnőttcsapatok)

    Kismajtényi Crasna – Bélteki Ştiinţa (Sebastian Petruţ – Alex Estan, Gabriel Sician; Gavril Rus).

    Szabadnapos

    Pusztadaróci Recolta.

    Liga 4, C-csoport, 8. forduló

    Vasárnap (12 óra/14 óra)

    Kaplonyi AS – Kálmándi Schwaben (Răzvan Bogdan – Tudor Popescu, Trella Zorán; Vigh József)

    Csomaközi Schamagosch – Szatmárnémeti VSK (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Cristian Pop; Kegyes Tibor)

    Piskolti Unirea – Viitorul Lucăceni (Ciprian Chiriloaia – Cătălin Rus, Daniel Bonţidean; Ioan Iuhas)

    Mezőfényi Fröhlich – Szatmárnémeti VSK Victoria (Bihar megyei bírók; Pataki Zoltán)

    Mezőteremi Victoria – Kaplonyi Fortuna (Alin Peter – Iulian Peter, Marian Ciceu; Gheorghe Niţă)

    Szaniszlói Recolta – Gencsi AS (Claudiu Matei – Bauer József, Bauer Adalbert; Radu Chiorenu)

    Érendrédi Real – Börvelyi Stăruinţa (Szilágy megyei bírók; Nicolae Morar).

    Liga 5, A-csoport, 6. forduló

    Vasárnap (13.30 óra)

    Nagymajtényi Gloria – Csanálosi Kneho (George Chiorean – Szakács Zsolt, Sergiu Turoczi; Rozs Zoltán).

    Vasárnap (14 óra)

    Érkávási Olimpia – Tsnádszántói Vulturii (Pop Emánuel – Ionuţ Ghencean, Bogdan Sas; Papp János).

    Vasárnap (16.30 óra)

    Újmárnai Platanul – Domahidai Olimpia (Pop Emánuel – Ionuţ Ghencean, Bogdan Sas; Romeo Silaghi)

    Szopori Dacia – Érdengelegi Termala (Érdengelegen rendezik; George Chiorean – Szakács Zsolt, Sergiu Turoczi; Bâlc Csaba).

    Liga 5, B-csoport, 6. forduló

    Szombat (15 óra)

    AS CS Diferit – Szárazberki Unirea (Egriben rendezik; Claudiu Matei – Jennifer Damian, Mihai Sician; Ionel Borz).

    Vasárnap (14 óra)

    Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Kökényesdi Ugocsa (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Raul Chiorean; Juhász Tibor)

    Szatmáhegyi Viitorul – Borválaszúti Prietenia (Andrei Szabo – Alexandru Gherasim, ifjabb Sebastian Raţ; Marcel Dorca).

    Vasárnap (16.30 óra)

    Homoródi Codreana – Egri Sasok (Alexandru Gherasim – Andrei Szabo, ifjabb Sebastian Raţ; Vasile Racolţa).

    Cookie