×
2024. 03 29.

Feier vezeti a góllövőlistát

2021.09.16 - 13:43
Három lejátszott mérkőzés után kilenc lőtt gólnál tart Daniel Feier, a Nagykárolyi VSK Victoria labdarúgó-játékosa.

A Szatmárnémeti Olimpia egykori másodosztályos keretének a volt játékosa szerda délután a Kálmándi Schwaben elleni bajnoki találkozón mesternégyesig jutott, de Marius Botan edző keretéből Marinaș, Zbona és Nagy is eredményes volt, így a megyei bajnoki címvédő 7–0-ra nyerte a Liga 4 Elite első fordulójából elhalasztott mérkőzést.
Ezzel a győzelemmel át is vették a vezetést a B-csoport táblázatában. Gólarányuk 23–1, vagyis a találatok több mint egy harmadát Feier jegyezte.
A kálmándiak viszont kettőből két vereséggel maradnak a táblázat 6. helyén.
A megyei „egy” A-csoportjában pótolták a Béteki Știința – Pálfalvi Unirea találkozót is: a vendégek idénybeli első győzelmüket jegyezték a 2–0-s győzelemmel, és ezzel helyet cseréltek a táblázat alján a Luceafărul Deceballal. Utóbbiak továbbra is nyeretlenek.

LABDARÚGÓ LIGA 4 ELITE, 1. FORDULÓ (PÓTOLÁS)

Otthon kezd az avasfelsőfalui és szatmárnémeti favorit
A Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület (AJF) csütörtökön kisorsolta a Liga 4 Elite 2022–2023-as idényének menetrendjét.
Amerikai játékosokat szerződött az Olimpia
Három amerikai játékost igazolt le a labdarúgó Liga 4 Elite-ben szereplő Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI együttes – jelentette be a klub a hivatalos Facebook-oldalán.
Az elitligára készül a Batizi Sportul
Harmadik hete készül a Liga 4 Elite labdarúgó-bajnokságban újonc Batizi Sportul labdarúgócsapata, amely az elmúlt hétvégén lejátszotta első barátságos meccsét is a leendő csoporttárs, a bajnoki címre vágyó Avasfelsőfalui Oașul ellen.