×
2020. 07 04.
Szombat
Ulrik
24 °C
Derült
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.31 RON
100HUF = 1.38 RON
Sport

Gólzápór a Szamos-csoportban, tiszteletbeli elnök Rudi bácsi

2019.04.21 - 22:20
Megosztas :
  • Gólzápór a Szamos-csoportban, tiszteletbeli elnök Rudi bácsi

    Az A-csoportban az avasújvárosiak őrzik idénybeli veretlenségüket, viszont ezzel együtt három pontos hátrányba került az éllovas avasfelsőfaluiak mögött, hiszen nagy meglepetésre ikszeltek Meggyesgombás vendégeként.

    Az Energia viszont Lucian Pop, Daniel Pop és Lucian Lohan góljaival nyerni tudott Mikolában, és így növelte előnyét.

    A B-csoportban meglepetés nem, de rengeteg gól született: a Szatmárnémeti VSK Olimpia vitte a pálmát, Ritli Zoltán vezető legényei méretes zakót osztottak ki az óváriaknak, de hét gól született Erdődőn, hat Pusztadarócon, és egyenként öt Pettyénben és Szamosdobon.

    A C-csoportban is többnyire a papírformának megfelelő sikerek születtek. Habár, a börvelyiek öt gólos sikere a piskoltiak ellen kisebb meglepetés lehet.

    Az ötödosztály A-csoportjában a favoritok hozták a kötelezőt, Tasnádszántón pedig tizenegy gólig jutottak a csapatok. A tizenkét bajnoki meccs után százszázalékos „szurkolói Olimpia” egyébként egy jeles eseménnyel ünnepelte a hétvégi győzelmét: a klubtiszteletbeli elnökének nevezte ki az „Old Boys” szurkolói csoport alapítóját, Bódi Rudolfot.

    Liga 4, A-csoport, 16. forduló

    Meggyedgombási Venus – Avasújvárosi Talna 3–3

    Mikolai Turul – Avasfelsőfalui Energia 0–3

    Szatmárudvari Someşul – Apai Victoria 0–3

    Lázári Voinţa – Sárközújlaki AS 1–2

    Aranyosmeggyesi Dacia – Batizi Sportul 4–1

    Halasztották

    Egri Sasok – Halmi Speranţa

    1

    Avasfelsőfalu

    16

    15

    0

    1

    70–12

    45

    2

    Avasújváros

    16

    13

    3

    0

    88–15

    42

    3

    Mikola

    15

    11

    1

    3

    48–23

    34

    4

    Apa

    16

    8

    3

    5

    46–21

    27

    5

    Halmi

    15

    8

    3

    4

    41–27

    27

    6

    Aranyosmeggyes

    15

    7

    2

    6

    27–30

    23

    7

    Sárközújlak

    16

    5

    2

    9

    17–37

    17

    8

    Meggyesgombás

    16

    5

    2

    9

    31–53

    17

    9

    Batiz

    15

    4

    1

    10

    22–46

    13

    10

    Lázári

    16

    3

    2

    11

    22–38

    11

    11

    Szatmárudvari

    15

    3

    0

    12

    20–60

    9

    12

    Egri

    15

    1

    1

    13

    13–83

    4

    Liga 4, B-csoport, 16. forduló

    Pusztadaróci Recolta – Bábcai Voinţa 6–0

    Pálfalvi Unirea – Kismajtényi Crasna 0–5

    Szamosdobi Voinţa – Bélteki Ştiinţa 1–4

    Szatmárnémeti VSK Olimpia – Óvári Someşul 14–0

    Erdődi Cetate – Luceafărul Decebal 3–4

    Játék nélkül

    Vetési Viitorul – Királydaróci Atletic 3–0

    1

    VSK Olimpia

    15

    15

    0

    0

    79–3

    45

    2

    Béltek

    15

    12

    1

    2

    53–18

    37

    3

    Kismajtény

    15

    10

    2

    3

    56–19

    32

    4

    Pusztadaróc

    16

    10

    1

    5

    64–25

    31

    5

    Bábca

    14

    9

    1

    4

    42–38

    28

    6

    Decebal

    12

    8

    0

    4

    33–35

    24

    7

    Pálfalva

    15

    7

    0

    8

    48–42

    21

    8

    Óvári

    14

    4

    2

    8

    25–54

    14

    9

    Erdőd

    16

    4

    1

    11

    32–45

    13

    10

    Vetés

    15

    2

    0

    13

    18–65

    6

    11

    Szamosdob

    13

    2

    0

    11

    14–72

    6

    12

    Királydaróc

    16

    1

    0

    15

    9–57

    3*

    * A bajnokságból visszalépett csapat.

    Liga 4, C-csoport, 20. forduló

    Szaniszlói Recolta – Érendérdi Real 7–5

    Csomaközi Schamagosch – Kálmándi Schwaben 3–1

    Börvelyi Stăruinţa – Piskolti Unirea 5–0

    Mezőteremi Victoria – Mezőfényi Fröhlich 0–1

    Gencsi AS – Nagykárolyi VSK Victoria 0–3

    Viitorul Lucăceni – Kaplonyi AS 0–6

    Szabadnapos

    Kaplonyi Fortuna

    1

    Kaplony

    18

    15

    0

    3

    60–19

    45

    2

    Csomaköz

    19

    15

    0

    4

    41–24

    45

    3

    VSK Victoria

    18

    14

    1

    3

    58–16

    43

    4

    Fortuna

    18

    12

    1

    5

    45–19

    37

    5

    Mezőfény

    18

    11

    0

    7

    27–21

    33

    6

    Kálmánd

    19

    7

    4

    8

    36–32

    25

    7

    Érendréd

    18

    7

    4

    7

    38–36

    25

    8

    Piskolt

    19

    7

    3

    9

    38–37

    24

    9

    Szaniszló

    18

    6

    3

    9

    32–38

    21

    10

    Börvely

    17

    4

    4

    9

    22–49

    16

    11

    Gencs

    19

    3

    4

    12

    26–58

    13

    12

    Lucăceni

    18

    3

    2

    13

    21–64

    11

    13

    Mezőterem

    19

    2

    0

    17

    23–54

    6

    Liga 5, A-csoport, 12. forduló

    Újmárnai Platanul – Érkávási Olimpia 1–8

    Nagymajtényi Gloria – Bogdándi Speranţa 3–0

    Érdengelegi Termala – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI 0–2

    Tasnádszántói Vulturii – Domahidai Olimpia 7–4

    Halasztották

    Szopori Dacia – Csanálosi Kneho

    1

    Olimpia MCMXXI

    12

    12

    0

    0

    73–8

    36

    2

    Csanálos

    11

    7

    3

    1

    31–15

    24

    3

    Nagymajtény

    12

    8

    0

    4

    29–27

    24

    4

    Érkávás

    12

    7

    1

    4

    36–23

    22

    5

    Tasnádszántó

    11

    5

    1

    5

    30–28

    16

    6

    Újmárna

    12

    5

    1

    6

    27–45

    16

    7

    Érdengeleg

    12

    3

    3

    6

    15–28

    12

    8

    Domahida

    12

    3

    0

    9

    22–39

    9

    9

    Bogdánd

    12

    2

    1

    9

    17–41

    7

    10

    Szopor

    10

    1

    0

    9

    16–42

    3

    Liga 5, B-csoport, 12. forduló

    Túrterebesi ACS – Borválaszúti Prietenia 2–2

    Homoródi Codreana – Turci Voinţa

    Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Szárazberki Unirea 1–6

    Halasztották

    Erdődi Cetate II – Szatmárhegyi Viitorul

    Kökényesdi Ugocsa – Szatmárnémeti VSK Olimpia II

    1

    Turc

    11

    10

    0

    1

    54–14

    30

    2

    Borválaszút

    11

    8

    1

    2

    31–15

    25

    3

    Szárazberek

    12

    6

    3

    3

    33–24

    21

    4

    Kökényesd

    11

    7

    0

    4

    26–26

    21

    5

    Homoród

    11

    4

    1

    6

    21–25

    13

    6

    Szamosdara

    12

    4

    0

    8

    20–34

    12

    7

    VSK Olimpia II

    10

    3

    2

    5

    23–29

    11

    8

    Szatmárhegy

    9

    3

    1

    5

    24–24

    10

    9

    Túrterebes

    12

    3

    1

    8

    23–41

    10

    10

    Erdőd

    11

    2

    1

    8

    17–40

    7

    Cookie