2024. 04 25.

Három érem az U16-os bajnokságról

2021.05.31 - 16:57
Bajnoki érmekkel tértek haza Brassópojanáról a Szatmárnémeti VSK cselgáncsozói.

A 16 éven aluliak egyéni, és 18 éven aluliak csapatbajnokságán léptek tatamira Marain Halas edző tanítványai, közülük Giulia Pașca a lányok egyéni küzdelmének 40 kg-os versenyben szerzett ezüstérmet. Ugyanebben a kategóriában Carina Pașca bronzérmet szerzett, míg Adina Micaș a +70 kilósok egyéni versenyében zárt a harmadik helyen. Egyéniben 5. helyen zártak Paul Cîmpan (60 kg) és Dragoș Polgar (55 kg).

Cselgáncs: négy bajnoki ezüst az Olimpia VSK judokáinak
Marian Halas edző tanítványai közült Iannis Marina (42 kg) és Rafael Ursu (46 kg) szereztek ezüstérmet, Terely Mihály edző tanítványai közül Maya Dihenes (57 kg) és Thiruvadi Alesszia (36 kg) küzdött a döntőben.
Cselgáncs: sporttörténelmet írtak Aradon
Történelmi eredményt értek el a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub judokái a felnőttek egyéni országos bajnokságán, Aradon. A szatmári küldöttség legjobbja Maidelines Gorguet volt.
Futball: Rangadót játszik hazai pályán az Olimpia VSK
A román labdarúgás Liga3 alapszakaszának utolsó fordulójában, szombaton otthon játszik a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub csapata, a vendég a 10-es csoport éllovasa, a Zilahi SCM.