×
2020. 07 08.
Szerda
Ellák
22 °C
Közepes felhősödés
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.29 RON
100HUF = 1.36 RON
Sport

Megvan a Liga 5 versenyprogramja is

2019.08.26 - 14:13
Megosztas :
  • Megvan a Liga 5 versenyprogramja is

    Hétfőn a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület székhelyén elkészült a Liga 5 2019–2020-as idényének a menetrendje.

    Arról már beszámoltunk, hogy két szériába osztották a benevezett csapatokat. Az idény ezen a hétvégén kezdődik és az alakulatok az első felvonásban oda-visszavágó rendszerben játszanak egymás ellen. 2019-ben tizenegy etapot rendeznek november 10-ig, majd téli pihenőre mennek a csapatok. Tehát október 13-ig megrendezik az odavágó fordulókat, és az első négy etapot játsszák a visszavágókból.

    Tavasszal a három fordulót rendeznek még a rendes idényből, majd újabb odavágót rendeznek, vagyis további hét etapot játszanak még az alakulatok. A terv szerint, az idény egy négyesdöntő torna zár, amelyen a két széria első két helyezettje fog mérkőzni.

    Az A jelzésű széria csonka csoport (mivel a Túrterebesi ACS, de a Királydaróci Atletic sem vállalt még egy idényt), így a szezon végéig tizennyolc meccset játszik majd egy alakulat, míg a nyolc csapatos B-csoportban huszonegy mérkőzése lesz egy gárdának.

    Labdarúgó Liga 5, 2019–2020-as idény

    Az A-csoportban részt vevő csapatok: Kökényesdi Ugocsa, Egri Sasok, Homoródi Codreana – Borválaszúti Prietenia, Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara, Szárazberki Unirea, Szatmárhegyi Viitorul.

    1. forduló (szeptember 1.)

    Kökényesd – Egri

    Homoród – Borválaszút

    Szamosdara – Szárazberek

    Szabadnapos: Szatmárhegy.

    2. forduló (szeptember 8.)

    Egri – Szatmárhegy

    Borválaszút – Kökényesd

    Szárazberek – Homoród

    Szabadnapos: Szamosdara.

    3. forduló (szeptember 15.)

    Kökényesd – Szárazberek

    Borválaszút – Egri

    Szamosdara – Szatmárhegy

    Szabadnapos: Homoród.

    4. forduló (szeptember 22.)

    Egri – Szamosdara

    Szárazberek – Borválaszút

    Szatmárhegy – Homoród

    Szabadnapos: Kökényesd

    5. forduló (szeptember 29.)

    Kökényesd – Szatmárhegy

    Homoród – Szamosdara

    Szárazberek – Egri

    Szabadnapos: Borválaszút.

    6. forduló (október 6.)

    Homoród – Egri

    Szamosdara – Kökényesd

    Szatmárhegy – Borválaszút

    Szabadnapos: Szárazberek.

    7. forduló (október 13.)

    Kökényesd – Homoród

    Borválaszút – Szamosdara

    Szatmárhegy – Szárazberek

    Szabadnapos: Egri.

    Az B-csoportban részt vevő csapatok: Érkávási Olimpia, Szopori Dacia, Újmárnai Platanul, Érdengelegi Termala, Nagymajtényi Gloria, Tasnádszántói Vulturii, Domahidai Olimpia, Csanálosi Kneho.

    1. forduló (szeptember 1.)

    Érkávás – Szopor

    Újmárna – Érdengeleg

    Nagymajtény – Tasnádszántó

    Domahida – Csanálos

    2. forduló (szeptember 8.)

    Csanálos – Érkávás

    Érdengeleg – Nagymajtény

    Tasnádszántó – Domahida

    Szopor – Újmárna

    3. forduló (szeptember 15.)

    Újmárna – Érkávás

    Nagymajtény – Szopor

    Tasnádszántó – Csanálos

    Domahida – Érdengeleg

    4. forduló (szeptember 22.)

    Érkávás – Nagymajtény

    Csanálos – Újmárna

    Érdengeleg – Tasnádszántó

    Szopor – Domahida

    5. forduló (szeptember 29.)

    Nagymajtény – Újmárna

    Érdengeleg – Csanálos

    Tasnádszántó – Szopor

    Domahida – Érkávás

    6. forduló (október 6.)

    Érkávás – Tasnádszántó

    Újmárna – Domahida

    Nagymajtény – Csanálos

    Szopor – Érdengeleg

    7. forduló (október 13.)

    Csanálos – Szopor

    Érdengeleg – Érkávás

    Tasnádszántó – Újmárna

    Domahida – Nagymajtény

    Cookie