Tivadar
15 °C

Odahaza kezd a CFR és a Fradi

2021.06.15 - 14:36
A Kolozsvári CFR és a Ferencváros is odahaza kezd majd július 6-ám vagy 7-én a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában.

A kolozsváriak ellenfele a bosnyák Borac Banja Luka lesz, míg a magyar bajnok az egyik előselejtezős csoport győztesével mérkőzik majd. A Ferencváros ellenfele a San Marinó-i Folgore, a koszovói Prishtina, a feröeri HB Tórshavn és az andorrai Inter Club d’Escaldes közül kerül ki. Ez a négy együttes június 22–25. között mérkőzik meg az elsőselejtezőben.
A BL-selejtező 1. fordulójának első mérkőzéseit július 6-án és 7-én, a visszavágókat 13-án és 14-én rendezik meg. A párharcokat az elöl álló csapatok kezdik hazai pályán.
Az európai szövetség szerdán 13 órától Nyonban megrendezi a BL-selejtező második forduló sorsolását is.

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ

Kolozsvári CFR – Borac Banja Luka (bosnyák)
Ferencváros – az előselejtező győztese

Megint lesz Fradi – Oli öregfiúk meccs
Sportcsemegével készülnek a Partiumi Magyar Napok (PMN) szervezői, lesz nagypályás, kilencven perces Ferencváros TC – Olimpia Satu Mare öregfiúk mérkőzés Szatmárnémetiben.
Ír ellenfélen keresztül vezet az út a csoportkörbe
A Ferencváros labdarúgócsapata egyértelmű esélyesként várja a Shamrock Rovers elleni párharcot az Európa Liga selejtezőjének utolsó fordulójában.
Eddig tartottak a Ferencváros idei BL-álmai
A Ferencváros hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett a Qarabagtól a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának keddi visszavágóján, így 4-2-es összesítéssel alulmaradt a párharcban.