×
2020. 08 07.
Péntek
Ibolya
17 °C
Erős felhősödés
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.08 RON
100HUF = 1.40 RON
Sport

Sportnapot rendeztek az iskolások számára

2019.06.13 - 09:41
Megosztás:
  • Sportnapot rendeztek az iskolások számára

    Június 11-én nagyszabású sportnapot rendezett az Olimpia-Daniel Pordan Stadionban diákok számára a Szatmár Megyei Tanfelügyelőség, a Szatmár Megyei Ifjúsági és Sportigazgatóság, valamint a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület. Az esemény során három sportágban, labdarúgásban, atlétikában és asztaliteniszben mérhették össze tudásukat a csapatok, a legjobbak pedig a szervezők által felajánlott serlegeket, érmeket, diplomákat, ajándékokat vehették át.

    Íme a díjazottak névsora

    Labdarúgás:

    I–II. osztályosok

    I. hely: Johann Ettinger Német Líceum (felkészítő: Taşcu Adrian)

    II. hely: Grigore Moisil Általános Iskola (felkészítő: Olariu Alin)

    III. hely: Octavian Goga Általános Iskola (felkészítő: Fărcăşanu Ramona)

     

    III–IV. osztályosok

    I. hely: Octavian Goga Általános Iskola (felkészítő: Stan Oana)

    II. hely: Johann Ettinger Német Líceum (felkészítő: Dan Sebastian)

    III. hely: Halmi Általános Iskola (felkészítő: Diaconu Răzvan)

     

    V–VI. osztályosok

    I. hely: Mezőfényi Általános Iskola (felkészítő: Poósz Erik)

    II. hely: C. Brâncoveanu Általános Iskola (felkészítő: Estinca Anişoara)

    III. hely: Vasile Lucaciu Általános Iskola (felkészítő: Sergiu Neichi)

     

    VII–VIII. osztályosok

    I. hely: Szatmárnémeti Sportlíceum (felkészítő: Abrudan Róbert)

    II. hely: Octavian Goga Általános Iskola (felkészítő: Stan Oana)

    III. hely: Lucian Blaga Általános Iskola (Goia Gheorghe)

     

    Atlétika:

    Fiúk, III. osztály

    Gyorsfutás

    I. hely: Silaghi Daniel (Szatmárhegyi Általános Iskola, felkészítő: Hosu Lorand)

    II. hely: Bumbar Kevin (Szakaszi Általános Iskola, Schellenperger Cristian)

    III. hely: Chereji Raul (Szakaszi Általános Iskola, Schellenperger Cristian)

    Távfutás

    I. hely: Silaghi Daniel (Szatmárhegyi Általános Iskola, felkészítő: Hosu Lorand)

    II. hely: Bumbar Kevin (Szakaszi Általános Iskola, felkészítő: Schellenperger Cristian)

    III. hely: Chereji Raul (Szakaszi Általános Iskola, felkészítő: Schellenperger Cristian)

     

    Lányok, IV. osztály

    Gyorsfutás

    I. hely: Balog Bianca (Aurel Popp Művészeti Líceum, felkészítő: Fărcăşanu Teodor)

    II. hely: Olar Stefania (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

    III. hely: Kocsis Diana (Szamosdobi Általános Iskola, felkészítő: Ştirbu Dana)

    Távfutás

    I. hely: Olar Stefania (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

    II. hely: Balog Bianca (Aurel Popp Művészeti Líceum, felkészítő: Fărcăşanu Teodor)

    III. hely: Clipici Zina (Aurel Popp Művészeti Líceum, felkészítő: Fărcăşanu Teodor)

     

    Fiúk, IV. osztály

    Gyorsfutás

    I. hely: Koka Dominik (Szamosdobi Általános Iskola, felkészítő: Ştirbu Dana)

    II. hely: Robaş Darius (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

    III. hely: Şerban Anita (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

    Távfutás

    I. hely: Botca Luca (Szakaszi Általános Iskola, felkészítő: Schellenperger Cristian)

    II. hely: Moldovan Rareş (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

    III. hely: Ungureanu David (Szamosdobi Általános Iskola, felkészítő: Ştirbu Dana)

     

    Asztalitenisz

    V–VIII. osztály:

    Lányok

    I. hely: Onuţan Dania (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

    II. hely: Olteanu Natalia (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

    III. hely: Bud Carina (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

    Fiúk

    I. hely: Ostatea David (10-es Számú Általános Iskola, felkészítő: Pataki Zoltán)

    II. hely: Rogojan Cristian (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

    III. hely: Hegeduş Nicolas (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

    IX–XII. osztály:

    Lányok

    I. hely: Bulgăr Andreea (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

    II. hely: Moroz Georgiana (Nicolae Steinhardt Ortodox Líceum, felkészítő: Petric Mircea)

    III. hely: Păcurar Alexia (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

    Fiúk

    I. hely: Matei Cosmin (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

    II. hely: Mudure Marcel (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

    III. hely: Tóth Botond (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, felkészítő: Görbe Éva)

     

    A fotókat Mihály Henrietta Tímea készítette.

    Cookie