×
2020. 05 27.
Szerda
Hella
12 °C
Borult idő
1EUR = 4.84 RON
1USD = 4.42 RON
100HUF = 1.39 RON
Sport

Százon túl a veretlen Talna, csoportgyőztes a VSK Olimpia

2019.05.12 - 23:16
Megosztás :
  • Százon túl a veretlen Talna, csoportgyőztes a VSK Olimpia

    Elsőként az Avasújvárosi Talna lépte át a bűvös százas határt a rúgott gólok számát tekintve az negyedosztály idényében: az avasi piros-fehérek Halminak vágtak hatot az elmúlt hétvégén, így a táblázatban 101-nél tartanak három fordulóval az alapszakasz vége előtt.

    A Talna viszont marad az A-csoport második helyén, habár az egyetlen együttes a szériában, amely nem kapott ki ebben a szezonban.

    Az A-csoportban kisebb meglepetésre a lázáriak verték az apaiakat, míg Szatmárudvari a sárköziek elleni meccs után tartotta otthon a pontokat.

    A B-csoportban az óváriak hosszú idő után nyertek ismét meccset, míg az éllovas VSK Olimpia a bélteki győzelmével megnyerte a szériát, és készülhet a rájátszásra.

    A C-csoportban sem változik semmi a táblázat élén: a Kaplonyi AS simán nyerte a Kálmánd elleni derbit, míg a Nagykárolyi VSK Victoria folytatja hibátlan tavaszi szereplését, így marad a kaplonyiak nyomába. A harmadik helyre viszont feljött a másik kaplonyi alakulat, a Fortuna.

    Liga 4, A-csoport, 19. forduló

    Halmi Speranţa – Avasújvárosi Talna 1–6

    Apai Victoria – Lázári Voinţa 2–3

    Mikolai Turul – Batizi Sportul 10–0

    Meggyesgombási Venus – Aranyosmeggyesi Dacia 1–1

    Szatmárudvari Someşul – Sárközújlaki AS 2–1

    Hétfő (18.30 órától a felnőttek)

    Egri Sasok – Avasfelsőfalui Energia (Simon Elek – Claudiu Matei, Răzvan Miclăuş; Ioan Turtureanu)

    1

    Avasfelsőfalu

    18

    17

    0

    1

    79–16

    51

    2

    Avasújváros

    18

    15

    3

    0

    101–17

    48

    3

    Mikola

    18

    12

    1

    5

    60–29

    37

    4

    Halmi

    18

    10

    3

    5

    48–35

    33

    5

    Apa

    19

    9

    3

    7

    52–27

    30

    6

    Aranyosmeggyes

    18

    8

    3

    7

    32–36

    27

    7

    Sárközújlak

    19

    7

    2

    10

    23–40

    23

    8

    Meggyesgombás

    19

    5

    3

    11

    36–62

    18

    9

    Lázári

    18

    5

    2

    11

    28–40

    17

    10

    Szatmárudvari

    18

    5

    0

    13

    29–65

    15

    11

    Batiz

    18

    4

    1

    13

    24–68

    13

    12

    Egri

    17

    1

    1

    15

    13–89

    4

    Liga 4, B-csoport, 19. forduló

    Bélteki Ştiinţa – Szatmárnémeti VSK Olimpia 0–3

    Pálfalvi Unirea – Vetési Viitorul 1–0

    Szamosdobi Voinţa – Óvári Someşul 2–3

    Pusztadaróci Recolta – Luceafărul Decebal 2–2

    Bábcai Voinţa – Kismajtényi Crasna 3–6

    Játék nélkül

    Erdődi Cetate – Királydaróci Atletic 3–0.

    1

    VSK Olimpia

    18

    18

    0

    0

    85–3

    54

    2

    Béltek

    18

    14

    1

    3

    67–24

    43

    3

    Kismajtény

    19

    13

    2

    4

    68–23

    41

    4

    Pusztadaróc

    19

    11

    2

    6

    76–29

    35

    5

    Bábca

    17

    11

    1

    5

    57–46

    34

    6

    Decebal

    16

    11

    1

    4

    49–42

    34

    7

    Pálfalva

    18

    8

    0

    10

    50–51

    24

    8

    Erdőd

    19

    6

    1

    12

    41–53

    19

    9

    Óvári

    19

    5

    2

    12

    32–80

    17

    10

    Szamosdob

    16

    3

    0

    13

    21–81

    9

    11

    Vetés

    18

    2

    0

    16

    22–79

    6

    12

    Királydaróc

    19

    1

    0

    18

    9–66

    3*

    * A bajnokságból visszalépett csapat.

    Liga 4, C-csoport, 23. forduló

    Börvelyi Stăruinţa – Nagykárolyi VSK Victoria 0–1

    Gencsi AS – Piskolti Unirea 2–1

    Szaniszlói Recolta – Mezőfényi Fröhlich 2–2

    Érendrédi Real – Viitorul Lucăceni 2–1

    Mezőteremi Victoria – Kaplonyi Fortuna 1–3

    Kaplonyi AS – Kálmándi Schwaben 4–0

    Szabadnapos

    Csomaközi Schamagosch

    1

    Kaplony

    21

    18

    0

    3

    71–21

    54

    2

    VSK Victoria

    21

    17

    1

    3

    68–16

    52

    3

    Fortuna

    21

    15

    1

    5

    54–21

    46

    4

    Csomaköz

    21

    15

    1

    5

    45–31

    46

    5

    Mezőfény

    21

    11

    2

    8

    34–29

    35

    6

    Érendréd

    21

    9

    4

    8

    42–42

    31

    7

    Kálmánd

    21

    8

    4

    9

    39–38

    28

    8

    Szaniszló

    21

    7

    4

    10

    38–45

    25

    9

    Piskolt

    22

    7

    3

    12

    40–46

    24

    10

    Gencs

    22

    5

    4

    13

    32–63

    19

    11

    Börvely

    20

    4

    4

    12

    26–56

    16

    12

    Lucăceni

    21

    4

    2

    15

    25–71

    14

    13

    Mezőterem

    21

    2

    0

    19

    25–60

    6

    Cookie